- TP-Link

Цена
€33 98 / 66 46 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип сензор | CMOS |
| Максимална видео резолюция | 2K QHD |
| Оптично увеличение (x) | 0 |
| Размер на дисплея (inch) | 0 |
| Стабилизация на образа | Без |
| Wi-Fi | Да |
| Bluetooth | Не |
| Тъч екран | Не |
| Тип карта памет | microSD |
| Тегло (g) | 300 |
| Живот на батерията (min) | 0 |
| Вход за микрофон | Да |
| Тегло | 0.10кг |
TP-Link Tapo C212 Pan/Tilt 2K 3MP охранителна камера с гласово управление и поддръжка на 512 GB microSD
Наблюдавайте дома или офиса си с TP-Link Tapo C212 – 2K QHD 3MP камера с въртене и накланяне, която осигурява ясно видео и интелигентно проследяване на движение. С вградена поддръжка за гласово управление и слот за microSD до 512 GB получавате надеждно 24/7 наблюдение без месечни такси.
Ключови Предимства
- 2K QHD резолюция — 3MP сензор за остри и детайлни кадри денем и нощем.
- Въртене и накланяне с проследяване — 360° хоризонтално и 114° вертикално завъртане с автоматично проследяване на движещи се обекти.
- Гласово управление — Съвместима с Amazon Alexa и Google Assistant за управление с глас.
- Локално съхранение до 512 GB — Слот за microSD карта (не е включена) за непрекъснат запис.
- Двупосочно аудио — Вграден микрофон и говорител за разговор и слушане през камерата.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Резолюция | 2K QHD (2560 x 1440) / 3 MP |
| Тип сензор | CMOS |
| Диапазон на въртене | 360° |
| Диапазон на накланяне | 114° |
| Нощно виждане | До 9 m |
| Wi-Fi | Да |
| Тип карта памет | microSD |
| Макс. капацитет на съхранение | 512 GB |
| Двупосочно аудио | Да |
| Гласово управление | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Захранване | DC 9V, 0.6A |
| Тегло | Прибл. 300 g |
Какво има в кутията
- TP-Link Tapo C212 камера
- Захранващ адаптер
- Комплект за монтаж
- Бързо ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





